Програма розвиваючих занять для дітей складена виходячи з того, що в цьому віці у дитини інтенсивно формується мова, розширюється активний словниковий запас, засвоюються елементарні соціальні норми, з'являється саморегуляція поведінки.

Заняття складаються з таких блоків:

  • Мова з рухами. Включає в себе ігри з пальчиками, вправи для розвитку загальної моторики, координації, наслідування. Рухи супроводжуються мовою. Ритмічність потішок і віршиків сприяє легшому засвоєнню навчального матеріалу, а руховий супровід перетворює процес навчання в гру.
  • Рухова гра. Вправи наслідувально-імітаційного характеру, які розвивають ритмічність, координацію рухів, вміння слухати і виконувати рухи відповідно до тексту.
  • Інформаційний блок. Знайомство з елементарними математичними навичками, розширення знань про навколишній світ.
  • Дослідницький блок та ігри на кмітливість. Дитині пропонуються посильні завдання для самостійного пошуку рішення, спрямовані на розвиток наочно-образного мислення. Вони покликані пробуджувати у малюка дослідницький інстинкт, формувати навички самостійного пошуку рішень.
  • Ігри на розвиток контролю поведінки. Рухливі сюжетні ігри з певними правилами, виконання яких формує у дітей навички самоконтролю.
  • Ігри на збагачення сенсорного досвіду. Діти вчаться фіксувати різноманітність світу за допомогою органів чуттів, орієнтуватися в кольорах, формах, розмірах, запахах, смаках, звуках, властивостях предметів на дотик.
  • Ігри на розвиток пам'яті та уваги. Розвиваючі заняття спрямовані на розвиток основних видів пам'яті та уваги малюків, використовуючи різноманітні матеріали.
  • Рухлива гра (танець). Включає в себе вправу наслідувально-імітаційного характеру, яка розвиває ритмічність, координацію рухів, вміння слухати і виконувати відповідні рухи.
  • Співтворчість. Направлена на формування первинних навичок малювання (пальчиками), ліплення, аплікації у взаємодії «дорослий - дитина».
  • Стадіончик. Спрямований на загальний фізичний розвиток.

Вік дітей: від 2 років 7 місяців до 3 років 6 місяців.
Тривалість розвиваючих занять для дітей: 2 години 2 рази на тиждень.

Вартість одного заняття в абонементі - 140 грн.

Вартість заняття при разовій оплаті - 160 грн.

 

Наша адреса:

м. Львів

вул. А. Вахнянина, 29 (Погулянка)

Телефони:

+38(095) 188 24 56

+38(068) 925 33 45

+38(073) 023 51 41

Ми в соцмережах:

Facebook: www.facebook.com/simyalviv/

Вконтакті:  vk.com/simya.lviv

Інстаграм:  instagram.com/simyalviv/

YouTube:  youtube.com/user/semyafromAtoZ