Як проводяться заняття з англійської мови для дітей?

Заняття проходять в ігровій формі, в легкій, невимушеній атмосфері з повним зануренням у середовище. Чому ми обрали саме цей метод? З одного боку може здатися, що досить важко з нульовим знанням мови вникати і розуміти зміст. Насправді ж, після закінчення періоду адаптації, дитина починає засвоювати категорії мови і зв'язно будувати речення. У стандартному підході дитині важко перейти до розмовної мови, вона «видає» лише окремі слова.

Коли починати вивчати англійську для дошкільнят?

Починати заняття найкраще у віці 2,5 - 3 років. Чому? Згідно із численними дослідженнями, проведеними в останні десятиліття, цей вік найбільш ефективний для легкого старту та природного засвоєння інформації. Відповідно до думки Ібуки Масару, президента всесвітньо відомої компанії "Sony", 80% інформації дитина засвоює у віці до 3-х років. У цей період активність мозкового центру найбільш висока. Що ми вкладемо в дитину в цьому віці, до такого майбутнього потім і прийдемо.

Особливості наших занять з англійської для дітей

На наших заняттях ви потрапите в чарівну країну англійської мови. Якщо Ви не знаєте мови, можна висловлюватися жестами, а інструктор допоможе вчитися висловлювати свої думки англійською.

Вік дітей: від 2 років.

 

Наша адреса:

м. Львів

вул. А. Вахнянина, 29 (Погулянка)

Телефони:

+38(095) 188 24 56

+38(068) 925 33 45

+38(073) 023 51 41

 

 

Ми в соцмережах:

Facebook: www.facebook.com/simyalviv/

Вконтакті:  vk.com/simya.lviv

Інстаграм:  instagram.com/simyalviv/

YouTube:  youtube.com/user/semyafromAtoZ