Йога - це невід'ємний елемент філософії та релігії Індії, цікавий для сучасної людини головним чином як ефективний засіб покращення фізичного і душевного стану. Йога для вагітних - цікавий та корисний тренд!

 

Навіщо?

• йога для вагітних розвиває гнучкість, витривалість і силу тіла майбутньої мами;PAZITIV1
• йога вчить Вас правильно дихати, а небезпідставно вважається, що правильне дихання - ключ до здоров'я;
• йога приводить до ладу нервову систему: Ви позбудетеся від дратівливості і станете краще спати;
• йога відкриває Вам нові шляхи духовного вдосконалення;
• йога розвиває Вас поступово, не порушуючи жодного процесу.

Період очікування дитини вимагає від жінки чимало фізичних та емоційних сил. Заняття йогою  для вагітних допомагає майбутнім мамам підтримувати своє тіло у формі, м'яко готуючи його до майбутніх пологів, а свій душевний стан - в рівновазі.

 

 Особлива увага в йогічній фізичній підготовці до пологів приділяється:

• Хребту. Наростаюче навантаження на хребет через збільшення живота під час вагітності, а після пологів через постійне піднімання і носіння дитини призводить до деформації хребта. Все це свідчить про необхідність зміцнення спинних м'язів і підвищення еластичності міжхребцевих зв'язок.
• Розтяжкам. Еластичність м'язів (особливо кульшового суглобу) дозволяє полегшити процес пологів і мамі, і дитині, а також зменшує ймовірність травмування під час пологів.
• Диханню. Уміння правильно дихати збільшує об'єм легенів, а це означає що і надходить в них більша кількість повітря. В результаті: забезпечується необхідний енергетичний приплив в організм майбутньої мами, поліпшується обмін речовин між нею і дитиною, налагоджується ритмічна робота серця.
• Концентрації. Це допомагає зосередитися, внутрішньо сконцентруватися і навчитися керувати думками. Уміння перемикати свою увагу і концентрувати її може надати жінці неоціненну послугу під час пологів, коли їй необхідно повністю сконцентруватися на собі і на повному розслабленні.
• Розслабленню. Досвід правильного дихання і вміння розслаблятися є найважливішими моментами в процесі пологів.

Програми занять в клубі адаптовані до потреб сучасного міського жителя, у якого є конкретні проблеми зі здоров'ям - синдром хронічної втоми, стрес, фізичне і психічне виснаження.

За допомогою двох-трьох занять на тиждень йогою для вагітних можна істотно змінити життя на краще - навіть в тому випадку, якщо у Вас і так все добре!

 

Наша адреса:

м. Львів

вул. А. Вахнянина, 29 (Погулянка)

Телефони:

+38(095) 188 24 56

+38(068) 925 33 45

+38(073) 023 51 41

 

 

Ми в соцмережах:

Facebook: www.facebook.com/simyalviv/

Вконтакті:  vk.com/simya.lviv

Інстаграм:  instagram.com/simyalviv/

YouTube:  youtube.com/user/semyafromAtoZ