6 плюсів раннього розвитку

Дата публікації: 23.05.2019

Заняття раннього розвитку для вашої дитини - ключ до великого життя!

Період раннього дитинства є найбільш інтенсивним у розвитку людини. Наші життєві успіхи, здоров'я та емоційне благополуччя сягають корінням в раннє дитинство.

Дитина найкраще розвивається у дбайливому та сприятливому оточенні. Це, у свою чергу, підвищує шанси дитини на досягнення кращих результатів навчання в школі та можливостей після закінчення школи.

А чим ще важливі дитячі розвиваючі заняття? Розглянемо детальніше!

1. РАННІЙ ДИТЯЧИЙ РОЗВИТОК ПОЗИТИВНО ВПЛИВАЄ НА СОЦІАЛЬНЕ ТА ЕМОЦІЙНЕ ЗДОРОВ'Я ВАШОЇ ДИТИНИ.

Заняття раннього розвитку мають важливу МІСІЮ – ДОПОМАГАТИ ДИТИНІ ЗАСВОЮВАТИ КЛЮЧОВІ СОЦІАЛЬНІ ТА ЕМОЦІЙНІ НАВИЧКИ.

«Відрив» від батьків, групова участь та співпраця, вирішення проблем шляхом компромісу та обмін – це основа розвитку лідерства. Заняття ДОПОМАГАЮТЬ ДІТЯМ РОЗВИВАТИ САМОСТІЙНІСТЬ ТА ІНТЕРЕС ДО НАВЧАННЯ.

2. ОРІЄНТАЦІЯ НА РАННІЙ ДИТЯЧИЙ РОЗВИТОК ЗАКЛАДАЄ ОСНОВУ ДЛЯ МАЙБУТНЬОЇ ОСВІТНЬОЇ КАР’ЄРИ ДИТИНИ.

Дослідження показують що діти, які відвідують розвиваючі заняття в ранньому віці, Є БІЛЬШ УСПІШНИМИ У ШКОЛІ. Багато соціальних, навчальних, поведінкових навичок, які діти розвивають у свої перші роки, закладають основу того, як вони сприйматимуть освіту в подальшому житті.

3. ПОВЕДІНКОВИЙ АСПЕКТ ДИТЯЧИХ РОЗВИВАЮЧИХ ЗАНЯТЬ.

Хто з нас не МРІЄ ПРО АКТИВНУ, АЛЕ В ТОЙ ЖЕ ЧАС СЛУХНЯНУ ТА ВИХОВАНУ ДИТИНУ? Саме розвиваючі заняття закладуть для цього міцний фундамент. Ваша дитина взаємодіятиме не лише з своїми батьками, але й з інструкторами та іншими дітьми. це допоможе ОПАНУВАТИ ПОВЕДІНКОВІ НОРМИ ВЧАСНО І БЕЗ ПРОБЛЕМ.

4. ІНСТРУКТОРИ РАННЬОГО РОЗВИТКУ ДОПОМОЖУТЬ БАТЬКАМ ВИЗНАЧИТИ ПОТРЕБИ ТА ПОТЕНЦІАЛ ДИТИНИ НА ПОЧАТКУ НАВЧАННЯ, І ЗНАЙТИ ВІДПОВІДНІ РІШЕННЯ.

Коли мова йде про вашу дитину, НЕ ІСНУЄ ЄДИНОГО ПРАВИЛЬНОГО, ЗАГАЛЬНОГО СТИЛЮ НАВЧАННЯ, що гарантує успіх. Виявляючи певні труднощі в опануванні навичок вчасно, є змога зменшити їх вплив чи усунути, до того, як вони закріпляться в способі мислення дитини.

5. ДОШКІЛЬНА ОСВІТА МАЄ ДОВГОСТРОКОВУ ВИГОДУ ДЛЯ ДІТЕЙ.

Програми ранньої освіти мають позитивний вплив на готовність вашої дитини до навчання після вступу до школи. Це дозволить в подальшому зекономити на репетиторах та полегшить дитині вибір професії.

6. НАВЧАННЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ ВІД НАРОДЖЕННЯ.

З моменту народження дитина починає навчатися. Більшість того, що вона дізнається і як буде поводитися ПРИЙДЕ ЧЕРЕЗ НАСЛІДУВАННЯ ІНШИХ.

Допомога в навчанні та розширенні можливостей наступного покоління для успіху – це дуже важлива робота, яку не варто недооцінювати.

Ми пишаємося тим, що будуєм довготривалі стосунки з нашими клієнтами.

Та з радістю підтримаємо вас на кожному етапі дорослішання вашої дитини: від перших місяців аж до підготовки до школи.

Саме тому ми створили комплексну програму раннього розвитку дитини покроково, згідно з сенситивними періодами розвитку, яка є сходинками до успіху! ІНВЕСТУЙТЕ В МАЙБУТНЄ СВОЄЇ ДИТИНИ МУДРО!