ЩО Ж ХОВАЄТЬСЯ ЗА НАЗВОЮ КЛУБ «СІМ’Я ВІД А ДО Я» ?

Дата публікації: 23.05.2019

-Ви втомилися думати, чим і як зайняти свою дитину, адже потрібно закуповувати все нові та нові розвиваючі ігри?

-Хочете, щоб ваша дитина була слухняна, розумна та всебічно розвинута, але без насилля над дитиною і собою?

-Хочеться піти в розвиваючий центр, та для вас важлива якість та безпека всього, що стосується вашої дитини. Але так, щоб не викидати гроші на вітер для галочки- “я розвиваю дитину”!

Тоді РОЗВИВАЮЧІ ДИТЯЧІ ЗАНЯТТЯ КЛУБУ «СІМ’Я ВІД А ДО Я» - САМЕ ДЛЯ ВАС!

Чому саме «Сім’я від А до Я» (адже є дуже багато компаній з «розвиваючими заняттями» )?

ОТЖЕ, ЧИМ МИ ВАС ЗДИВУЄМО:

1. МИ РОЗУМІЄМО, ЯК ВАМ ВАЖЛИВО ВИБРАТИ ДІЙСНО ПРОФЕСІОНАЛІВ ДЛЯ СПІВПРАЦІ З ВАШОЮ ДИТИНОЮ. Інструктори «Сім’я від А до Я» - експерти своєї справи, які проходять ретельний відбір ☺ Вони не лякаються співпраці з дітьми, мають великий досвід та завжди позитивний настрій ☺ Знання наших найкращих інструкторів зібрані в суперефективну програму.

2. ВСІ НАШІ ЗАНЯТТЯ Є УНІКАЛЬНИМИ, РОЗРОБЛЕНИМИ НА ОСНОВІ ПРОВІДНИХ МЕТОДИК РОЗВИТКУ ДЛЯ КОЖНОГО ВІКУ ДИТИНИ. Кожному віку відповідає певна сходинка розвитку, до якої підібрано відповідні вправи та заняття. Все структуровано, на заняттях немає «мішанини», та дітей зовсім різного віку( 2 та 4 років у одній групі-адже це зовсім неефективно). А головне заняття в сходинці не повторюються! У групах до 8 дітей, що забезпечує комфорт та належну увагу кожному.

3. КЛУБ ЗНАХОДИТЬСЯ В ПАРКОВІЙ ЗОНІ, ЩО ПОЗИТИВНО ВПЛИВАЄ НА ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ. Після занять ви маєте можливість одразу піти на прогулянку з дитиною, що суттєво зекономить ваш час.

4. КОМФОРТ ТА ЗДОРОВЯ ВІДВІДУВАЧІВ – НА ПЕРШОМУ МІСЦІ! У «Сім’ї від А до Я» – екологічний ремонт преміум-класу, підлога з підігрівом (дітям буде тепло), завжди прибрано, провітрено і затишно. Це запорука здоров’я і комфортного самопочуття наших клієнтів. А також – естетичний інтер’єр, де ви зможете зробити гарні фото ☺

5. У НАС ДУУУЖЕ БАГАТО ІГРАШОК ТА МАТЕРІАЛІВ, ТОЖ ВАШІЙ ДИТИНІ ЗАВЖДИ БУДЕ ЦІКАВО. Дитина з задоволенням приходитиме на наші заняття, де ми: розвиваємо пам'ять та увагу, робимо логопедичні вправи, займаємося творчістю, формуємо навчальні навички (читання, математика і тд) і ще багато цікавого ☺

6. МИ ВИКОНУЄМО ТЕ, ЩО ОБІЦЯЄМО! Вже за місяць регулярних відвідувань наших розвиваючих занять гарантуємо результат у розвитку дитини.

7. «СІМ’Я ВІД А ДО Я» - БРЕНД, УСПІШНИЙ ВЖЕ ВПРОДОВЖ 19 РОКІВ ! Проте, ми не стоїмо на місці та завжди удосконалюємося, слідкуємо за новинками у своїй галузі.

8. ЗАНЯТТЯ ЗАСНОВАНІ НА «ЖИВОМУ» СПІЛКУВАННІ. Психологами доведено, що в компанії однолітків та в ігровій формі дитина ефективно опановує нові навички, соціалізується. Для нас важливо надавати можливість дитині спілкуватися з однолітками, інструкторами, батьками, а не замінювати спілкування гаджетами чи мультиками. Такий підхід позитивно впливає на розвиток мовлення; в майбутньому в школі дитина почуватиметься впевненішою і радуватиме вас досягненнями.

9. ЧАС БАТЬКІВ «ДЛЯ СЕБЕ» - ЦЕ ВАЖЛИВО! Поки ваша дитина займається, Ви зможете перепочити у нас за чашечкою кави на диванчику ☺

10. МИ – ЛОЯЛЬНІ ДО НОВИХ ДРУЗІВ. Перше пробне заняття – за ціною заняття в абонементі.

Записуйтеся на розвиваючі заняття зараз і переконайтеся самі, що допомогти вашій дитині пізнати світ – просто, як дитяча гра!

ІНВЕСТУЙТЕ В МАЙБУТНЄ СВОЄЇ ДИТИНИ МУДРО!