Наші спеціалісти

Федак Марта

Засновниця та керівник Клубу для думаючих батьків "Сім'я від А до Я" Львів

Інструктор з допологової підготовки, Основ Батьківської Майстерності. Лікар-кардіолог 2 категорії з 5-річним стажем. Медичний психолог. Кандидат медичних наук в галузі психології. Викладач кафедри невідкладних станів та медицини катастроф ХМАПО. Спікер та учасник фестивалів Дитячий Світ червень 2016, Дитячий Світ серпень 2016. Мама 2 дітей.

Софія Дудко

Інструктор раннього розвитку

Досвід проведення розвиваючих занять 9 років. Освіта- вища, дошкільне виховання, українська філологія та зарубіжна література. Активний учасник фестивалів «Дитячий світ», «Маленька незалежність», «Аніма», «День міста». Мама 4 синів. «Займаюся улюбленою справою, тому знайду підхід до кожної дитини».

Уляна Атаманюк

Інструктор з допологової підготовки

Освіта вища медична. Лікар-інфекціоніст( стаж 5 років). Мама трьох дітей. «Переконана, що період вагітності і пологів може стати для кожної пари часом в очікуванні дива. Природні пологи- це не міф, а реальна можливість!»

Кунь Ірина

Ведуча творчих майстер-класів у Клубі думаючих батьків «Сім’я від А до Я»

Освіта - факультет психології Львівського національного університету ім.І.Франка. Організатор дитячих майстер-класів, квестів. Автор дитячої прози та фантастики. Художниця, скульптор. Згідна з О.Уайльдом «Найкращий спосіб виховати дітей хорошими-це зробити їх щасливими».

Ірина Холод

Практичний психолог

Стаж – 7 років. Досвід викладацької діяльності-15 років. Індивідуальні консультації дорослих, психокорекція та психотерапія дітей, включно дітей з особливими потребами. Проведення тренінгів особистісного росту для дітей та підлітків, а також для дорослих «Жіночі зустрічі». Основні методи- методи арт-терапії (казкотерапія, пісочна терапія, проективні методики), методи гештальт-терапії, асоціативні метафоричні карти. Має дві вищих освіти, одна з яких психолог – Львівський національний університет ім. І.Я.Франка. Член Української спілки психотерапевтів. Навчання в ІV навчальному проекті з дитячої та юнацької психотерапії. Учасник Буковинського проекту групової психотерапії та арт-терапевтичного проекту. Учасник семінарів «Асоціативні карти в психологічному консультуванні, психотерапії і тренінговій роботі», «Психологічна діагностика дитячих малюнків», «Психологія психосоматичних розладів, шляхи надання психологічної допомоги», «Психотравма як наслідок кризової ситуації: способи допомоги», «Асертивність – стійкість в цілях, проте гнучкість у засобах», «Психотерапевтичні ресурси батьківсько-дитячих стосунків», «Аутизм – проблеми комплексної допомоги». Учасник 10 гештальт-інтенсиву УСП. Інструктор курсів «Школа нянь» і «Батьківський коучінг».

Надія Перегінець

Інструктор ОБМ, інструктор з масажу для немовлят, майстер масажу для вагітних та дорослих

Освіта вища. Медична сестра вищої категорії ,стаж роботи 27 років. Маркетолог. Закінчила курси професійного масажу: базового класичного, лікувального і прфілактичного. Пройшла спецкурс з дитячого масажу і гімнастики. Пройшла спецкурс з м яких мануальних практик, техніки епіфізарного ковзання. «В світі ще стільки не пізнаного…»

Діана Михайловська

Дитячий інструктор

Оксана Гернович

Інструктор англійської мови

Дончак Наталя

Інструктор з йоги