Жіночі зустрічі

Жіночі зустрічі - дуже дієвий спосіб розслабитись, почути себе та свої бажання, знайти натхнення для нових звершень та вирішення актуальних особистих питань.

По суті, це робота з різноманітними метафоричними картками, арт терапія (пісочна терапія, казкотерапія та інші цікаві техніки), а також елементи гештальт-терапії (пропрацьовування стресових ситуацій в ігровій формі).

І звичайно, приємне спілкування за чашкою чаю та солодощами.

А як може допомогти арт-терапія, якщо я не вмію малювати? Більшість наших клієнтів не вміють малювати. У тому й суть арт-терапії - вправи доступні всім без винятку. Саме так жінки відкривають приховані здібності, про які навіть не здогадувались.

Кому найбільше потрібні Жіночі зустрічі?

Перш за все, бізнес-леді. Темп, у якому ви працюєте вимагає постійної колосальної віддачі енергії. А стреси накопичуються і «вмикають» захисний механізм психосоматики. Сил і натхнення не вистачає, а результат мусить бути. Під час роботи ми знімаємо напруження, поринаємо у комфортну безтурботність, а метафоричні карти допомагають знайти долатковий ресурс. А як щодо молодих мам? Виділивши 2 години на релакс і позитивне спілкування, жінка перезавантажується і радість від материнства тільки посилюється.

Основне на наших зустрічах - конфіденційність. Одна з основ таких заходів - відчуття захищеності. Формат жіночих зустрічей - закриті групи із сталим складом. Це також сприяє формуванню відчуття безпеки і довірливих відносин.

Вартість - 470 грн за 2 години ( а для постійних клієнтів клубу діють спеціальні умови).